Zasady wynajmu

W trosce o naszych najemców z góry określamy zasady wynajmu. 

  1. Wynajmujesz pokój legalnie - na podstawie umowy najmu, co miesiąc będziesz otrzymywać od nas faktury.
  2. Kaucję możesz wpłacić w gotówce lub przelewem. W przypadku wszystkich kolejnych płatności preferujemy płatność przelewem na nasz rachunek bankowy.
  3. Umowę zawieramy na czas określony - o możliwości przedłużenia umowy informujemy z dużym wyprzedzeniem.
  4. Wynajęty pokój odbierzesz od nas w pełni wyposażony, przygotowany o posprzątany. Po zakończeniu najmu chcielibyśmy odebrać go w takim samym stanie. 
  5. W mieszkaniu obowiązuje grafik sprzątania części wspólnych - jeśli nie lubisz sprzątać możemy pomóc w zamówieniu serwisu sprzątającego w tygodniu, gdy przypadnie Twoja kolejka. 
  6. Szanuj prawo do spokoju innych najemców - imprezować można poza mieszkaniem :)
  7. Nie tolerujemy palenia w mieszkaniu. Ze względu na komfort pozostałych najemców nie wpuszczamy do mieszkania zwierząt.
  8. Koszt opłat za media wliczony jest proporcjonalnie w czynsz wszystkich najemców - dlatego żeby być w porządku w stosunku do współlokatorów poinformuj nas o energochłonnych urządzeniach, które chcesz używać. Czynsze wskazane na stronie nie obejmują kosztów mediów, które wynoszą 225 zł od osoby.
  9. Dla Twojego bezpieczeństwa wymagamy wykupienia ubezpieczenia OC w życiu prywatnym - taka polisa ochroni Cię w przypadku ewentualnych szkód spowodowanych w mieszkaniu (jej koszt w firmach ubezpieczeniowych to zaledwie kilkadziesiąt zł za cały rok). 

W razie dodatkowych pytań - skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości.